Steel GEL 1 L

Steel GEL 1 L

Delikatny  preparat  do  usuwania  osadów  po  twardej  wodzie  z  powierzchni  i  urządzeń  wykonanych  ze  stali  nierdzewnej.

zadaj pytanie o produkt
13.96 PLN
cena netto
Delikatny  preparat  do  usuwania  osadów  po  twardej  wodzie  z  powierzchni  i  urządzeń  wykonanych  ze  stali  nierdzewnej.  Doskonały  do  lekko  zakamienionych  szlachetnych  powierzchni: płyt, paneli, elementów dekoracyjnych, stołów, zlewozmywaków. Pozostawia połysk oraz przyjemny zapach. 
 
urządzenia i przedmioty ze stali nierdzewnej matowej i błyszczącej. 


Stosować bez  rozcieńczania. Nanieść produkt na  zakamienioną powierzchnię,
pozostawić  na 3 do 7  minut,  przeszorować  gąbką  a  następnie  spłukać  wodą. 
Powierzchnie  mające  kontakt  z  żywnością dokładnie spłukać bieżącą wodą pitną.

 


Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam sięKorzystanie ze strony internetowej www.libraplus.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.