Wybierz podkategorie

Tenzi Sp. z o. o. jest producentem chemii profesjonalnej od przeszło 12 lat. Do tej pory firma stworzyła ponad 200 produktów, podzielonych na kilka grup towarowych.


Są one wprowadzane na rynek jedynie za pośrednictwem dealerów.

Opis: http://libraplus.pl/files/Image/1.jpgCar Line - preparaty do czyszczenia i konserwacji samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych, quadów i motocykli. Stworzone  zarówno z myślą o pielęgnacji karoserii, lakieru, wnętrza pojazdu, jak i jego poszczególnych komponentów (silników, felg, opon).

Opis: http://libraplus.pl/files/Image/2.jpgHigiena Premium (Ogólna) – to produkty przeznaczone do czyszczenia powierzchni i urządzeń w budynkach użyteczności publicznej o wysokim standardzie (Premium). Gruntownie myją i doczyszczają posadzki, pielęgnują meble i sprzęt biurowy.

Opis: http://libraplus.pl/files/Image/3.jpgHigiena Przemysł –preparaty stosowane w przemyśle ciężkim, warsztatach mechanicznych i samochodowych. Zalecane przy głębokich zanieczyszczeniach posadzek i powierzchni przemysłowych, maszyn i urządzeń.  

 Opis: http://libraplus.pl/files/Image/4.jpgLinia Gastro – produkty do mycia i odtłuszczania powierzchni i urządzeń mających kontakt z żywnością. Szczególnie skuteczne w przypadku usuwania uporczywych zanieczyszczeń (piekarniki, grille, kuchenki), pielęgnacji powierzchni kuchennych.

Opis: http://libraplus.pl/files/Image/5.jpg Chemia Basenowa – to zestaw środków oczyszczających wodę w basenach i zwiększających jej przejrzystość. Ich używanie pozwala utrzymać w idealnym stanie zarówno linię wody, jak i powierzchnie wokół basenu.


Działanie Tenzi to nie tylko udoskonalanie i ścisła kontrola produktów istniejących na rynku, ale również opracowywanie i wdrażanie nowych receptur. W 2011 roku planowane jest wprowadzenie na rynek około 35 nowości.


Marka TENZI to gwarancja jakości i profesjonalizmu.

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam sięKorzystanie ze strony internetowej www.libraplus.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.