Barlon N1

Barlon N1

Preparat do czyszczenia, pielęgnacji i konserwacji powierzchni aluminium, stali nierdzewnej, mosiądzu, chromu, np. blaszane obicia drzwiowe wind, zmywarki do naczyń, lady, szfy chłodnicze.

Szybko i skutecznie usuwa kurz, przypalony tłuszcz, kamień, ślady z palców oraz inne silne zabrudzenia. Pozostawia idealny połysk, zapobiega powstawaniu nalotów. Nie pozostawia tłustych powłok.

zadaj pytanie o produkt
0 PLN
cena netto

Przyjąłem do wiadomosci i zgadzam sięKorzystanie ze strony internetowej www.libraplus.pl oznacza akceptację warunków zawartych w polityce prywatności. W szczególnosci dotyczy to akceptacji przetwarzania i przechowywania danych osobowych zebranych za pomocą niniejszej Strony a wykorzystywanych w celach marketingowych i handlowych. Na tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych, profilowania reklam i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www. Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie. W przypadku braku akceptacji na powyższe (i zawarte w 'Polityce prywatności') zapisy, prosimy o niekorzystanie z tej Strony i natychmiastowe jej opuszczenie.